Tatuaż na obojczyku – Znaczenie i symbolika

Tatuaż na obojczyku jest coraz częściej wybierany przez kobiety, ale zarówno i przez mężczyzn. Jest to idealne miejsce na mniejszą dziarkę. Chcesz dowiedzieć się więcej o tatuażu na obojczyku? Zostań z nami!

Znaczenie tatuażu na obojczyku

Wierzysz w znaczenie tatuaży? Jeśli tak, warto zapoznać się co oznaczają dane tatuaże na obojczyku. Oczywiście, kwestia jego symboliki zależy od tego, na jaki wzór się zdecydujesz. Często wybieranym wzorem na tatuaż właśnie w tym umiejscowieniu są wszelakie motywy kwiatowe, które będą oznaczać delikatność i subtelność. Jeśli zdecydujesz się na konkretną roślinę, warto sprawdzić samo jej znaczenie. Innym często wybieranym motywem są wszelkiego rodzaju napisy w różnych czcionkach. Tutaj możesz postawić na ulubiony cytat, czy tekst z piosenki.

Gdzie szukać inspiracji na tatuaż na obojczyku?

Jeżeli już decyzja o tatuażu na obojczyku została podjęta, możesz zacząć szukać inspiracji na tego typu dziarę w Internecie. W dzisiejszym świecie masz możliwość znalezienia ogromną ilość pomysłów na tatuaż na obojczyku. Dzięki temu, możesz w kilka minut znaleźć wiele inspiracji w kilka minut. Wystarczy, że wpiszesz w dowolną wyszukiwarkę “tatuaż na obojczyku” a twoim oczom ukaże się mnóstwo pomysłów na dziary w tym miejscu. Oczywiście, pamiętaj, aby sprawdzić inspiracje na INKsearch.co! To platforma, dzięki której znajdziesz tysiące zdjęć tatuaży, a nawet zarezerwujesz bezpośrednio sesję tatuażu u danego artysty. Koniecznie sprawdź także wolne wzory, które udostępniają tatuażyści. Może akurat jeden przepięknie będzie pasował na tatuaż na obojczyku? Innym sposobem na znalezienie pomysłu na tatuaż na obojczyku jest przegląd wszystkich Social Mediów, które znasz – szczególnie Instagrama oraz Pinteresta.

Czy tatuaż na obojczyku boli?

Zapewne zastanawiasz się, czy tatuaż na obojczyku boli. Niestety, tatuaż na obojczyku należy do tych bardziej bolesnych. Jednakże miej zawsze na uwadze, że każdy z nas ma zupełnie inny prób bólu, dlatego musisz się o tym przekonać na własnej skórze. Jeżeli wspomniany ból jest jednak dla ciebie dość sporą przeszkodą, możesz zapytać się tatuażystę o możliwość znieczulenia tatuowanego miejsca. Nie stosuj jednak żadnego kremu, czy tabletek bez jego wiedzy – może to wpłynąć na cały zabieg, a lepiej, aby cała sesja przebiegła poprawnie… prawda? Nie martw się; na pewno artysta, do którego zapiszesz się na twój wymarzony tatuaż na obojczyku poradzi ci, co zrobić w owej sytuacji. Ponad to, sam ból zależy także na jaki konkretnie projekt się zdecydujemy. Delikatne, linartowe tatuaże będą zdecydowanie mniej bolesne, niż te z wypełnieniem lub cieniowaniem. Dodatkowa, krótsza sesja tatuażu to także krócej odczuwalny ból.

Ile kosztuje tatuaż na obojczyku?

Na sam początek, warto mieć na uwadze, że cena tatuażu zależy od paru czynników. Są nimi wielkość, umiejscowienie na ciele, styl oraz doświadczenie tatuażysty. Logiczne jest, że za większy wzór będziemy musieli zapłacić stosunkowo więcej. Podobnie jest także z kwestią doświadczenia artysty, do którego chcesz się zapisać na tatuaż na obojczyku. Bardziej doświadczony tatuażysta zapewne zaproponuje ci większą cenę, niż osoba, która dopiero się uczy. Te kwestie wydają się być logiczne i zrozumiałe, ale dlaczego cena tatuażu zależy także od jego umiejscowienia? Należy pamiętać, że nasze ciało i skóra różni na każdej części ciała jest nieco inna. Między innymi na nodze posiadamy więcej tkanki mięśniowej, a na szyi, czy opisywanym obojczyku jest jej zdecydowanie mniej. Dlatego tatuaż na obojczyku może mieć niekiedy wyższą cenę, gdyż to miejsce uważane jest za bardziej problematyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *